מאהל ומגדל - עבודה מועדפת פלוס!

עבודה חקלאית בנגב + לימודים לבחירתך
קורס הדרכת טיולים והכשרת "מסע ישראלי"
קורס פסיכומטרי בהנחיית חברת קידום

 

אם היו אומרים לכם שבחבילת שחרור אחת תוכלו לקבל גם עבודה מועדפת בחקלאות, גם לימודי הדרכת טיולים כאפשרות למקצוע להמשך החיים עם אופציה אטרקטיבית למימון,  גם חיי קבוצה צעירים,  גם לימודי פסיכומטרי עם אפשרות למימון מלא ועוד מגוון של טיולים וסדנאות.

 

מה הייתם אומרים?  נשמע טוב???
הכירו את תכנית "מאהל ומגדל" תכנית ייחודית לחיילים משוחררים ולמסיימי שירות לאומי המעניקה "פלוס" לתקופת השחרור ולהמשך החיים. כל זה קורה בקיבוצי עוטף עזה ולמשתתפי התכנית ניתנת הזדמנות מיוחדת להפריח יחד את האזור ולהיות חלק ממשימה ערכית וחלוצית.

 

עבודה מועדפת
עבודה מועדפת בחקלאות, במטעים ובמשקים ביישובי עוטף עזה. חבורת העובדים תצא בבוקר לקטיף הדרים או לעבודות חקלאיות נוספות אצל חקלאי האזור. משך יום עבודה הוא 8-10 שעות. החקלאי הוא המעסיק הישיר ובתום השלמת שעות העבודה המועדפת יוכלו העובדים לקבל מענק חיילים משוחררים מ"ביטוח לאומי".
)המחושבים שבנכם יוכלו לחסוך בתקופת המועדפת כ-30,000 ₪- דרך מעולה להתחיל את הטיול הגדול או לממן את התואר הראשון).
משתתפי התכנית יזכו להיות חלק מחבורה צעירה ומגוונת, להתגורר באחד מקיבוצי עוטף עזה (חולית, נחל עוז(, לחוות חיי קיבוץ ולגור במתחם דירות משותף. לקבוצה הצעירה אפשרות לקחת חלק ביוזמה חברתית משמעותית ולהפריח חיים חדשים בקיבוצי העוטף שעברו תקופות קשות ומשוועים לרוח חדשה ורעננה.
בנוסף התכנית מעניקה למשתתפיה מגוון סמינרים, סדנאות וטיולים בתחומים שונים
קרב מגע, יוגה, סדנת צילום,  רישום, פלייבק, שעורי חקלאות אורגנית, יהדות, ציונות, פילוסופיה וסדנת ייעוץ והכוונה תעסוקתי ואקדמאי.

וכשיש זמן פנוי? נהנים מתנאי הקיבוץ, מערבי הפוייקה, מהבריכה ומהאזור היפיפה בו יגורו.

 

+ קורס הדרכת טיולים ומקצוע לחיים
ה"פלוס" הזה מעניק למשתתפי התכנית אפשרות ללמוד קורס הדרכת טיולים מקצועי להדרכה במערכת החינוך המועבר על-ידי חברת "אשכולות". 
הדרכת טיולים הינו אחד מתחומי התעסוקה המשתלמים והנוחים ביותר עבור חבר'ה צעירים וסטודנטים. מי שיבחר ב"פלוס" זה יעבור לימודי הדרכת טיולים הכוללים שבוע שטח מרוכז בתחילת התכנית, יום לימודים פעם בשבוע לאורך התכנית
ובסוף תקופת העבודה החקלאית בכדי להשלים את לימודי הדרכת הטיולים תצאו לשבוע נוסף שלהשלמת אזור הנגב (האזורים הנלמדים בקורס אזור הרי ירושלים ושפלת יהודה ואזור הנגב). כך יוכלו משתתפי התכנית גם ליהנות מקורס מרתק וגם לצאת עם מקצוע משתלם במיוחד להמשך דרכם בחיים.

 

+ לימודי פסיכומטרי
אפשרות ללימודי קורס פסיכומטרי  המועבר על-ידי חברת "קידום" בחינם בסוף תקופת העבודה החקלאית, חברת "קידום" היא אחת החברות המובילות בתחום.
הלימודים יערכו במתחם המועצה האזורית "אשכול" וימשכו 3 חודשים. מי שיהיה מעוניין ב"פלוס" זה יוכל להמשיך לגור באותם תנאים בקיבוץ (ניתן גם להמשיך לעבודה בחקלאות).

 

אפשרות לפסיכומטרי – חינם!
הזכאות לקורס פסיכומטרי חינם היא ל-30  הנרשמים הראשונים שעברו ימי מיון ושילמו דמי הרשמה.
*המימון לא ישמר למועד אחר וינוצל רק במועד פתיחת הקורס שהוא בסוף פרק העבודה החקלאית.

 

התכנית הקרובה מתחילה באוקטובר 2017

המתעניינים בתכנית מוזמנים להשאיר פרטים

ואנו ניצור עמכם קשר בתחילת חודש יוני עם פתיחת ההרשמה.

צור קשר:

050-8818301
כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת


להרשמה > strip600

"...תחית העם, התחדשותו לעם עובד ויוצר, לא תוכל לבוא אלא על ידי'  עבודה, עבודה בכל צורותיה, אבל בעיקר על ידי עבודת כפיים, ובייחוד על ידי עבודה בתוך הטבע" אהרון דוד גורדון