הצטרף/הצטרפי לעשייה שלנו

 

התנדבות בשמירה
השמירה היא ערך לפיו היחיד רואה עצמו כאחראי להגן על ששייך לו, אחראי לביטחון משפחתו, חבריו וסביבתו. התנדבות השמירה מייצרת נוכחות בשטחי המרעה, באמצעותה מפחיתים את הפשיעה ,מסייעים לחקלאים ולבוקרים להגן על השטחים הפתוחים בנגב ובגליל ומחזקים את רוחם של החקלאים והבוקרים.

למnew-2sי זה מתאים? התנדבות השמירה מיועדת לבנים ובנות כאחד מגילאי 21 ומעלה ששירתו בשירות לאומי או צבאי. 

תוכנית המנהיגות - שנת שירות

התוכנית מבקשת לתת מענה למציאות בשטח ולאתגרי התקופה, תוך בניית דור הפועל להגשמת הרעיון הציוני. במהלך התוכנית מקיימים החניכים שגרת חיים של עבודה, למידה ושמירה, תוך ליווי אישי והדרכה קבוצתית. אורך התוכנית כשנה וחודשיים.

new-1sלמי זה מתאים? זוהי תוכנית קדם צבאית המיועדת לבוגרי ובוגרות י"ב לפני גיוס. 

תוכנית ''מאהל ומגדל''- עבודה מועדפת פלוס!

הכירו את "מאהל ומגדל" תכנית המציעה לכם "חבילת" שחרור אטרקטיבית במיוחד, הכוללת: עבודה מועדפת בחקלאות, לימודי הדרכת טיולים כמקצוע להמשך החיים (ואפשרות מימון), חיי קבוצה צעירים, לימודי פסיכומטרי ועוד מגוון של טיולים וסדנאות.

new-5sלמי זה מתאים?

תכנית ייחודית לחיילים משוחררים ולמסיימי שירות לאומי המעניקה "פלוס" לתקופת השחרור ולהמשך החיים.


 

התנדבות חקלאית בקבוצות ויחידים

התגייסות של קבוצות מתנדבים- תלמידי בתי ספר, מכינות קדם צבאיות, חיילים, סטודנטים, תוכניות תגלית, בני נוער מחו"ל ועוד-  כמענה להשחתות הרכוש והנזקים הרבים שסופגים החקלאים והבוקרים. קבוצות המתנדבים מגיעות בהתאם ליכולתן וזמנן, לימים או שבועות, ומסייעות בתיקון גדרות, שיקום והקמת טראסות, שיקום מבנים וכל עבודה חקלאית נדרשת.

new-4sלמי זה מתאים? לכל קבוצה במגוון גילאים המעוניינים

להגיע לנגב או לגליל ולסייע בעבודות חקלאיות ובשיקום

נזקי רכוש.


 

 

תכנית "אדם ואדמה"

התכנית הוקמה על מנת להקנות לבני נוער כלים מעצימים למנהיגות, הובלה ומצוינות דרך ערכי הציונות ואהבת הארץ ובאמצעות התמודדות עם אתגרים חינוכיים.

new-7s

למי זה מתאים?

לבני נוער בכיתות י'-יב' המשלבת לימודים לבגרויות בשילוב עם

עבודה חקלאית, למידה ערכית ומשמעותית וחיים בקבוצה


 

שומר היער

מטרת התכנית היא להוות ציר מרכזי והזדמנות חשובה עבור חיילים משוחררים, לעסוק בעבודה מועדפת בחקלאות ולהתחבר לעבודת האדמה במעשה ובלימוד, שיביאו אותם לבחון את אפשרות ההתיישבות וחיזוק הפריפריה.

new-8sלמי זה מתאים?

בוגרי צבא או שירות לאומי המחוברים לערכי "השומר החדש" ורוצים לקחת חלק בשמירה על אדמות המדינה.


אוקטובר